Čiekurkalna 1. līnija 84.
+371 25999075
info@ieguldijumi.lv

Cik vērtīgs ir skaists domēna vārds?

Kur ieguldīt naudu?

Ja uzņēmums sevi grib pozicionēt kā lielo spēlētāju, tad domēna vārdam ir nozīme. Piemēram, ir vairāki uzņēmumi, kas pērk, izstrādā, pārdod mežus. Uzņēmumiem ir savas mājas lapas:

  1. uzņēmums: a1-mezi.lv
  2. uzņēmums: meziko.lv
  3. uzņēmums: mezi.lv

Kurš no nosaukumiem Tev rada uzticamību uzņēmumam, lai Tu viņam uzticētu sava meža nociršanu? Lai Tu justos droši, ka viss būs kārtībā? Nocirtīs tos kokus, kuri ir jānocērt un saņemsi tik naudu, cik ir solīts?

Ja uzņēmums būs investējis savā nosaukumā, tad tas nav īstermiņa projekts. Visdrīzāk, ka tur strādā profesionāļi ar pieredzi savā jomā. Un uzņēmums domā par peļņu ilgtermiņā, līdz ar to netaisās savus klientus pievilt.

Ja vidēji no 1 klienta uzņēmumam peļņa ir, piemēram, 8 000 EUR. Un katra nianse izšķir to, vai meža īpašnieks kļūs par uzņēmuma klientu vai nē, tad, mūsuprāt, ir skaidrs, ka investēt skaistā domēnā ir vērts. Ilgtermiņā tas atnesīs peļņu, kā arī paša domēna vērtība tikai palielināsies.

Uzticamību rada arī 2 būrtu domēna vārdi, piemēram, ni.lv – Nekustamie Īpašumi. Latvijā daudzu vadošo uzņēmumu domēni ir ar 2 burtiem, kas ir radījis uzticamību, ka zem šī nosaukuma slēpjas nopietna kompānija.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *