Čiekurkalna 1. līnija 84.
+371 25999075
info@ieguldijumi.lv

Nekustamie īpašumi

Kur ieguldīt naudu?

Arī Tu vari investēt nekustamajos īpašumos sākot jau no 50 EUR.

Nevienam nav noslēpums, ka ļoti daudz cilvēku savu naudu iegulda nekustamajos īpašumos – dzīvoklis, māja, zeme u.c. Ja īpašums atrodas perspektīvā vietā, tad visdrīzāk tā vērtība tikai pieaugs. Kā arī ir iespējams iegūt ikmēneša ienākumus no īpašuma izīrēšanas.

Piemēram, dzīvoklis Rīgas mikrorajonā. Cena 45 000 EUR. Stabili ienākumi no īzīrēšanas 300 EUR/mēn.

12 x 300 EUR = 3600 EUR gadā!

45 000 / 3600 = 12,5 gadi! Tātad, lai pilnībā atgūtu investētos 45 000 EUR, nepieciešami tikai 12,5 gadi. Ierēķinot risku un dīkstāvi, kamēr dzīvoklis nav izīrēts, reāli tie būtu 15 gadi, kad esi pilnībā atguvis investēto! Un Tev ir palicis īpašums, kura vērtība ir tikai pieaugusi!

Bet ko darīt, ja nav tik lielas summas, lai viens pats investētu nekustamajos īpašumos?

Eksistē platformas, kurās var kopīgi investēt nekustamajos īpašumos. Realitātē cilvēkam ir nepieciešams aizdevums, lai, piemēram, pabeigtu savu nekustamo īpašumu. Šis īpašums kalpo kā nodrošinājums aizdevumam. Daudz cilvēku kopīgi investē priekš viena īpašuma, līdz ar to investēt var arī daudz mazākas summas.

Investīcija ir droša, jo nauda tiek investēta nekustamajam īpašumam, kurš tiek nodrošināts ar šo īpašumu. Līdz ar to, ja aizdevums netiek atmaksāts un Tu laikus neatgūsti savu investēto naudu, tad īpašums tiks izsolīts un no nekustamā īpašuma pārdošanas tā pat atgūsi savu naudu. Atceries, ka īpašuma vērtība vienmēr ir lielāka nekā aizdevuma summa, līdz ar to neviens nebūs ieinteresēts pazaudēt savu īpašumu.

Šobrīd droša un ļoti atpazīstama platforma, kurā var investēt aizdevumiem, kas nodrošināti ar Latvijas Republikā esošiem nekustamajiem īpašumiem ir Bulkestate.com.